Kurumsal

25 yılı aşkın süreyle alüminyum sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz bu deneyim ve birikimiyle sektöründe kalitesini sürekli artırarak kendi markası olan ORTADOĞU ALUMİNYUM’u kurdu. Kısa sürede Aluminyum sektöründe öncü kuruluşlar arasında yerini alan ORTADOĞU ALUMİNYUM kendi bünyesinde eloksal, ahşap desen, elektrostatik toz boya tesislerini kurarak ihtiyaç duyulan sanayi profilleri, doğrama profilleri, cephe profilleri, ısı yalıtım profilleri, küpeşte profilleri, cam balkon profilleri vb. birçok alüminyum profilleri kendi bünyesinde bulundurarak müşteri ihtiyacını anında cevap vermektedir.

ORTADOĞU ALUMİNYUM müşterilerinden aldığı güç ve destek ile yatırımlarına PVC sektöründe devam eden ORTADOĞU ALUMİNYUM kurmuş olduğu ORPEN PVC Kapı ve Pencere sistemleri markası ile müşteri hizmetine sunmuş bulunmaktadır.

Bilindiği üzere ülkemizin en ucuz enerji kaynağı güneş enerjisidir. ORTADOĞU ALUMİNYUM ülkemizin ekonomisi ve müşterilerimizin bu doğal kaynaktan faydalanması için bu konuda uluslararası faaliyet gösteren ISES’in üyesi olup, UGET-TB danışmanlığında güneş enerjisi araştırma ve geliştirme konularında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yine kendi markası olan ÇUKUROVA GÜNEŞ ISI Kolektörlerini üreterek bu alanda ideal bir marka olmuş ve 2009 yılında Türkiye de imalatı yapılmayan vakumlu cam tüpleri LARA SOLAR markası ile üreterek Türkiye nin ilk fabrikası olma gururunu yaşamaktadır. 

Adana Hacı Sabancı organize san bölgesinde entegre tesisimiz 35.000m2 kapalı alan 5.000m2 açık alanda kaliteyi ilke edinmiş olan firmamız Alüminyum, PVC, vakumlu cam tüp, Güneş ısı Kolektörleri her bölümü kendi bünyesinde kalite kontrol ve laboratuvarını oluşturarak Türk standartlar Enstitüsü’ nce belirlenen kalitede mamul üreterek hizmet sunmaktadır.

Alüminyum Profilin can damarını oluşturan kalıp ihtiyacını kendi bünyesinde karşılamakta olup, ürettiği kalıpları en son sistemleri kullanarak üretim yapmaktadır.   

ORTADOĞU ALUMİNYUM bu kalite ile yetinmeyip daha yüksek yerler hedefleyerek yılların vermiş olduğu bilgi, tecrübe ve deneyimli kadrosu ile en üst düzeyde teknolojiyi kullanarak siz sayın müşterilerimize en güzel hizmeti verebilmenin gayreti içerisindedir.